PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Rescue Jel

Avedien Rescue Jel


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Rescue Jel
Ürün Kodu: 4992

Serinin ilk ürününü çantanızdan asla çıkarmak istemeyeceksiniz!


Soğutucu ve ferahlatıcı etkisi sayesinde sizin rahatlamanızı sağlıyor.

Serinin ilk ürününü çantanızdan asla çıkarmak istemeyeceksiniz! avedien rescue gel, doğanın bize sunduğu zenginlikleri bir araya getiriyor. aloe vera başta olmak üzere içindeki organik bitki özleri sayesinde, hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayacak. kullanımı çok kolay! roll-on başlığıyla vücudunuzda istediğiniz bölgeye sürüyorsunuz. cildinizde doğal bir ferahlama hissedene kadar uygulamaya devam ediyorsunuz. hepsi bu kadar! avedien rescue gel her zaman sizinle…


Bitkisel Bilgi: Aloe Vera Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kullanımı çok kolay! Roll-on başlığıyla vücudunuzda istediğiniz bölgeye sürüyorsunuz. Cildinizde doğal bir ferahlama, rahatlama hissedene kadar uygulamaya devam ediyorsunuz. Hepsi bu kadar! Rescue Gel her zaman sizinle…

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön