PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Mucize Silgi

Mucize Silgi 8'li


Marka: Perla
Kullanılabilirlik: Temizlik
Ürün Kodu: 3280

Kuru kullanımda smartclean mucize silgiyi lekeli bölgeye sürtürek siliniz. islak kullanım için süngeri ıslattıktan sonra sıkıp lekeli bölgeyi siliniz. süngeri kullanım sonrası durulamayınız.


Petra Smart Mucize Silgi Deterjansiz Temizlik

Kuru kullanımda smartclean mucize silgiyi lekeli bölgeye sürtürek siliniz. islak kullanım için süngeri ıslattıktan sonra sıkıp lekeli bölgeyi siliniz. süngeri kullanım sonrası durulamayınız. İnatçı lekeleri biraz bastırarak temizleyebilirsiniz. süngerin şekli bozulduktan sonra çöpe atabilirsiniz. bunu biliyormuydunuz? smartclean mucize silgiyi çok hassas olan parlak yada mat plastik, boyalı ve cilalı yüzeylerde kullanmadan önce küçük bir kısımda deneyiniz. vernikli, boyalı gibi hassas yüzeylerde kullanmayınız. smartclean mucize silgiyi kıvırırak sıkmayınız. sildiğiniz bölgeyi nemli bir smartclean microfiber bez ile temizleyiniz.


Bilgi: Mikrofiber Temizlik Bezleri Nedir ?

Kuru kullanımda Mucize Silgiyi lekeli bölgeye sürtürek siliniz. Islak kullanım için süngeri ıslattıktan sonra sıkıp kirli bölgeyi siliniz. Süngeri kullanım sonrası durulamayınız. İnatçı lekeleri biraz bastırarak temizleyebilirsiniz. Süngerin şekli bozulduktan sonra çöpe atabilirsiniz.

Bunları unutmayın !

• Perla Mikrofiber Temizlik Bezlerini Ecolinn Bitkisel Temizlik Ürünleri ile birlikte kullanmanızı öneririz.

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri İlgili Ürünler


Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri