PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Petra Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri

Mikrofiber temizlik bezlerinin temizlik sırrı

Mikrofiber temizlik bezlerinin temizlik sırrı bir cm2ye düşen lif miktarının fazlalığıdır. Bu çok fazla sayıda olan lifler binlerce kancalar oluşturarak kir,toz mikrop,bakteri gibi çeşitli maddeleri yakalayıp absorbe eder. Dairesel hareketlerle etkili temizlik sağlar. İnce iplik dokusuyla en küçük çatlak ve boşluklara kadar girer.Normal bezlerin ulaşamadığı yerlere ulaşır.

Microfiber temizlik bezleri kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre, nemli olarak kullanıldığında da emici kılcal damar prensibine göre çalışmaktadır. Microfiber temizlik bezlerinin astım hastalarının ve alerjisi olan kişiler için uygunluğu da testlerle kanıtlanmıştır.

Mikrofiber Temizlik bezi, statik elektrik yüklü bir dokuma tekniğine sahip olduğundan, tozları yere ve havaya karışmadan bünyesinde toplar ve akan suyun altında da hemen bırakıverir.

Mikrofiber Temizlik Bezleri Nedir?


Kestanesi Balsamı

3280 Perla Mucize Silgi 8'li


Kuru kullanımda smartclean mucize silgiyi lekeli bölgeye sürtürek siliniz. islak kullanım için süngeri ıslattıktan sonra sıkıp lekeli bölgeyi siliniz. süngeri kullanım sonrası durulamayınız.

Cam ve ayna gibi yerler için idealdir

5010 Perla Cam Bezi


Cam ve ayna gibi yerler için idealdir. leke, dalga izi ve hav bırakmaz. kurulamaya gerek olmadan tek seferde temizler. nanosilver özelliği sayesinde hijyen sağlar. perla'nın overlokları diger bezlere göre güçlendirilmiş ve bu sayede son derece dayanıklı bir hale gelmiştir.

Kurulamaya gerek olmadan tek seferde temizler

5011 Perla Mikrofiber Cam Bezi


Kurulamaya gerek olmadan tek seferde temizler. leke, dalga izi ve hav bırakmaz. cam ve ayna gibi yerler için idealdir.

 İz ve dalga bırakmaz

5012 Perla Mikrofiber Oto Cam Bezi


Camlarınızı nemli bez ile sildikten sonra durulamaya gerek yoktur. İz ve dalga bırakmaz. cam bezini yalnızca cam ve aynalarda kullanınız.

Şıkır şıkır parlayan aynalar, camalr, krİstaller

5013 Perla Mikrofiber Kristal Cam Bezi


Şıkır şıkır parlayan aynalar, camalr, krİstaller... hem de tek bir dokunuşla... tek bir bezle tüm parlak yüeylerde göz alıcı temizlik... perla kristal cam bezi camı daha cam, kristali daha kristal yapan ultra ince mikrofiberden üretilmiş cok özel bir bez. kristal avizelerinizi geniş camlarınızı, banyodaki aynanızı temizlemek perla kristal cam beziyle artık daha kolay.