PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Petra Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri


Perla Mikrofiber Gözlük Temizleme

5240 Perla Mikrofiber Gözlük Temizleme


Hassas gözlük camlarını çizmeden temizler. hav, leke ve kir bırakmaz. pahalı güneş ve numaralı gözlüklerin camları yanlış silinme sonucu çizilmekte ve gözlük ömrünü kısaltmaktadır.

Perla Mikrofiber Casus Sünger

5250 Perla Mikrofiber Casus Sünger


Ulaşılması zor olan kirli yüzeyleri ona bırakın fayans araları, pencere çerçeveleri, ulaşılması zor köşe ve derinlikli yerlerde ayrıca ovarak temizlik gerektiren yerlerde kullanabilirsiniz.

Perla Cep Telefonu Temizleyici

5260 Perla Cep Telefonu Temizleyici


Telefonun güvenle kullanımı için hijyen sağlar. Ürünün yumuşak tarafı ile cep telefonlarının tüm yüzey silinerek kullanılır. Cep telefonlarınızın üzerinde binlerce bakteri oldugun biliyor musunuz ?

Perla Mikrofiber Sebze & Meyve Bezi

5272 Perla Mikrofiber Sebze & Meyve Bezi


Perla Sebze Meyve Bezini, meyve ve sebzelerdeki bakterilerden, tarım artıklarından ve zararlı kimyasallardan arınmak için kullanabilirsiniz. Bezinizin sert yüzeyini, meyve ve sebzelerinizin ağır kirlerinden kurtulmak, yumuşak yüzeyini kurulamak için kullanabilirsiniz.

Smart Mikrofiber Yer Temizlik Bezi

3187 Smart Mikrofiber Yer Temizlik Bezi


Geniş alanların temizliği için idealdir. tozu ve kiri içine hapseder. derinlemesine ve hijyenik bir temizlik yapar. bunu biliyormuydunuz? temizlikte kullanılan kimyasal maddeler doğaya zararlıdır. smart bezleri ile yapılan temizlikte kendinizi ve çevrenizdekileri korumanın yanında doğayı da korumuş olursunuz.

Smart Mikrofiber Oto Yıkama Bezi

3196 Smart Mikrofiber Oto Yıkama Bezi


Aracınızın boyasına zarar vermeden temizler. Durulamaya gerek olmadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. Araç içi temizliğinde de kullanabilirsiniz. bunu biliyormuydunuz? Smart bezler kendi ağırlığının 5 katı suyu absorbe edebilir ve normal temizlik bezlerine oranla 10 kat daha fazla statik emiş gücüne sahiptir.