PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Petra Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri


Perla Mikrofiber Profesyonel Temizlik Bezi

5200 Perla Mikrofiber Profesyonel Temizlik Bezi


Koltuklar, kanepeler, deri koltuklar, deri giysiler ve zor lekelerin yüzeylerinin temizliğinde idealdir. normal mikrofiber bezlerden 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Perla Makyaj Temizleme Bezi

5110 Perla 32x22 Makyaj Temizleme Bezi


Kalın yapısı ile yüzdeki makyajı sadece su ile rahatça çıkarır. yağ ve kiri temizler. cildin nefes almasına yardımcı olur.

Perla Mikrofiber Yüz Temizleme

5120 Perla Mikrofiber Yüz Temizleme


Yumuşak dokusu ile cildinize masaj yapar. kir ve yağı temizler. perla bezlerin mükemmel temizliğin sizi etkileyeceğine ve bir başka birşey kullanmayacagınıza o kadar güveniyoruz ki, herhangi bir nedenle memnun kalmadıgınız ürünü 7 gün içerisinde koşulsuz geri almayı taahhüt ediyoruz.

Perla Mikrofiber Bulaşık Bezi

5210 Perla Mikrofiber Bulaşık Bezi


Tüm bulaşıklar ile mutfak temizliğinde kullanılabilir. yağ, kir ve lekeleri derinlemesine temizler. uzun ömrü ile ekonomiktir. yumuşak süngerimsi yapısı rahat kulanım imkanı sağlar.

Perla Mikrofiber optik Temizleme

5220 Perla Mikrofiber optik Temizleme


Plazma televizyon, lcd ekran, djital kamera, video kaydedici, lensler ve benzeri hassas ürünler için özel olarak tasarlanmıştır. Hassas yüzeyleri çizmeden temizler. Tozu, kiri ve lekeyi içine çeker ve hapseder. DeĞerli elektronik eşyalarınızın hassas bir temizliğe ihtiyacı vardır.

Perla Mikrofiber Oto Yıkama Bezi

5230 Perla Mikrofiber Oto Yıkama Bezi


Aracınızın boyasına zarar vermeden temizler. durulamaya gerek olmadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. araç içi temizliğinde de kullanabilirsiniz.