PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Petra Perla Mikrofiber Temizlik Bezleri


Perla Mikrofiber Mop Yedek Sopa Metal

5061 Perla Mikrofiber Mop Yedek Sopa Metal


Perla Mikrofiber Mop Yedek Sopa Metal Mop ürününüzün herhangi bir sebeple bozulması durumunda kullanabilceginiz yedek sopa

Perla Mikrofiber Mop Yedek Alt Parça

5062 Perla Mikrofiber Mop Yedek Alt Parça


Perla Mikrofiber Mop'un alt parçasının bir tarafı zor kirleri söküp atmada, lastikli diger tarfı ise suları çekmek için kullanılır.

Perla Mikrofiber Yer Temizlik Bezi

5070 Perla Mikrofiber Yer Temizlik Bezi


Nanosilver özelliği sayesinde hijyen sağlar Halılar, ahşap ve laminant parkeler, taş zeminler ve her türlü taş zemin temizliğinde idealdir. Tozu ve kiri içine hapseder. Nanosilver özelliği sayesinde hijyen sağlar. Temizlikte kullanılan kimyasallar doğaya zararlıdır. Perla bezleri ile yapılan temilikte kendinizi ve çevrenizdekileri korumanın yanında doğayı da korumuş olursunuz.

Perla Mikrofiber Zor Kir Temizlik Bezi

5080 Perla Mikrofiber Zor Kir Temizlik Bezi


Ultra ince mikrofiberden üretilmiştir. ocak çevreleri, fırın içleri, davlumbazlar ve kireçli yüzeyler ve evinizdeki tüm zor kirli yüzeyler için idealdir..

Perla Mutfak Bezi

5090 Perla 40x60 Mutfak Bezi


Tüm mutfak işlerinde rahatça kullanabilirsiniz. uzun ömrü sayesinde ekonomiktir. değişik renk ve tasarımları ile mutfağınıza renk katar. bunu biliyormusuz normal mikrofiber bezler ortalama 200-250 yıkama garantisi verirken perla bezler 1000 yıkamadan sonra dahi ilk günkü kullanım özelliklerini koruma garantisi verir

Perla Vücut Temizleme Eldiveni

5100 Perla Vücut Temizleme Eldiveni


İnce dokuma yapısı sayesinde yüzünüze ve vücudunuza masaj yapar. ciltteki yağ ve kiri temizlemeye yardımcı olur. perla bezler uzun ömürlüdür. tek kullanımlık yüz temizleme pamuklarından sık sık almak zorunda kalmazsınız. perla yüz temizleme eldiveni , tonik veya krem kullanmadan sadece su ile yüzünüzü temizlemeye yardımcı olur.