PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi

Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Yüz Bakım Kremi
Ürün Kodu: 4985

Yüzünüzü güldürecek sihirli karışım. hassas yüz bakımı için geliştirilmiş, besleyici, koruyucu ve nemlendirici krem. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir.


Yüzünüzü güldürecek sihirli karışım.

Yüzünüzü güldürecek sihirli karışım. hassas yüz bakımı için geliştirilmiş, besleyici, koruyucu ve nemlendirici krem. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. doğal e vitamini: cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını saglar, cildi derinlemesine nemlendirir, korur. kuvvetli antioksidan özelliğinden dolayı cildi çevresel hasarlara ve yıpranmalara karşı korur. cildi kuru ve ölü deri hücrelerinden arındırır.

Argan yağı: Nemlendirici etkisi çok güçlüdür, cildi güneşe, kötü hava şartlarına, soğuk, çatlak ve gerginliklere karşı korur. Hem gündüz hem de gece kullanıldığında kuru ve nemli cilt arasında denge kurar. Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir. Cildin genç kalması için savaşır. Ciltteki çatlaklıkların kısa sürede kapanmasına, ciltteki bazı yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

Kayısı yağı: Tüm ciltlere uygun olan kayısı yağı, cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Cildin nemlenmesinde ve yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesinde de büyük rol oynar. Vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir, cildi yıpranmalara karşı korur.

Gülyağı: Cildi besler ve canlılık verir, temizler ve cilt lekelerinin doğal olarak giderilmesine yardımcı olur


Bitkisel Bilgi: Argan Yağının Faydaları

Temiz cilde hafif masaj ile uygulanır. Hem gündüz hem de gece kullanımı için uygundur.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön