PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Likit Yüz Temizleme Sabunu

Avedien Organik Likit Yüz Temizleme Sabunu


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Likit Yüz Temizleme Sabunu
Ürün Kodu: 4961

Temiz ve canlı bir cilt için doğal çözüm! cildin ph değerini koruyarak lipid tabakaya zarar vermeden cildi ve makyajı temizler. ciltteki kiri ve fazla sebumu alır.


Temiz ve canlı bir cilt için doğal çözüm!

Temiz ve canlı bir cilt için doğal çözüm! cildin ph değerini koruyarak lipid tabakaya zarar vermeden cildi ve makyajı derinlemesine temizler. ciltteki kiri ve fazla sebumu alır. tazeleyici ve canlandırıcı etki yapar. cildi kurutmayan yumuşak kremsi bir köpüğe sahiptir. İçeriğinde bulunan organik mersin suyu cildi temizler, arındırır ve parlatır. organik portakal yağı cildi besler ve korur. organik içeriği ve hassas formülü sayesinde cildi kurutmaz. göz ve yüz makyajını çıkarmak için tavsiye edilir.


Bitkisel Bilgi: Portakal Yağının Faydaları

Göz ve yüz makyajını çıkarmak için tavsiye edilir.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön