PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Hücre Yenileyici Elıxır

Hücre Yenileyici Elıxır


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Hücre Yenileyici
Ürün Kodu: 6751

Gücünü içeriğindeki yağlardan alan İksir!


Hücre Yenileyici Elıxır

Gücünü içeriğindeki yağlardan alan İksir! İçeriğinde bulunan organik zeytinyağı, organik kayısı yağı, organik vanilya yağı, doğal e vitamini, provitamin b5 sayesinde cildinize nem ve esneklik katarak cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur. kuruyan, susuz kalmış ciltleri nemlendirir ve yatıştırmaya yardımcıdır. ciltteki nemin uzun süreli devam etmesini ve bu sayede cildin daha parlak ve canlı olmasına yardımcı olur. kuvvetli antioksidan etkisi ile çevresel hasarlara karşı cildi korur kullanım: akşamları temiz cilde uygulanır ve parmak uçlarıyla masaj yapılarak cilde yedirilir. yüz kreminin içine birkaç damla damlatılarak uygulandığında kreminizin nemlendirme özelliğinin daha etkili ve uzun süreli olmasını sağlar. tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur, yoğun nemlendirme özelliğinden dolayı çok kuru ciltler için kullanımı idealdir.


Bitkisel Bilgi: E Vitamininin Cilde Faydası

Kullanım: Akşamları temiz cilde uygulanır ve parmak uçlarıyla masaj yapılarak cilde yedirilir. Yüz kreminin içine birkaç damla damlatılarak uygulandığında kreminizin nemlendirme özelliğinin daha etkili ve uzun süreli olmasını sağlar.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön