PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Organik Bebek Yağı

Avedien Organik Bebek Yağı 100ml


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Organik Bebek Yağı
Ürün Kodu: 4923

Bebeginize sizin kadar özen gösterir. organik bitkisel yağların bileşimi ile hazırlanmış bebek cilt bakım yağı. %100 organik içerik.


%100 organik içerik.

Bebeginize sizin kadar özen gösterir. organik bitkisel yağların bileşimi ile hazırlanmış bebek cilt bakım yağı. %100 organik içerik. organik zeytinyağı, kayısı yağı ve vişne yağı sayesinde bebeginizin hassas cildini nemlendirir ve korur. kaşıntıyı, pişiği, konağı önlemeye ve tahriş olmuş cildi onarmaya yardımcı olur. cildin nemini korur ve cildi temizler. cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. kullanım:bebeğinizin temiz cildine hafif masaj yaparak uygulayın ve yedirin.


Bitkisel Bilgi: Tırnak Eti Bakımı Nasıl Yapılır?

Kullanım:Bebeğinizin temiz cildine hafif masaj yaparak uygulayın ve yedirin.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön