PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Organik Bebek Saç Ve Vücut şampuanı

Avedien Organik Bebe Saç Ve Vücut şampuanı


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Organik Bebek Şampuanı
Ürün Kodu: 4930

Bebeğinizin hassas cildini ve saçını koruyan avedien bebe Şampuanı, bitkisel kökenli içeriği, organik mersin suyu ve organik portakal yağı katkısıyla ilk yıkamada etkisini hissettirip, bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizler, besler.


%100 organik içerik.

Doğuştan bakımlı saçlar. bebeğinizin hassas cildini ve saçını koruyan avedien bebe Şampuanı, bitkisel kökenli içeriği, organik mersin suyu ve organik portakal yağı katkısıyla ilk yıkamada etkisini hissettirip, bebeginizin şaçlarını ve cildini tahriş etmeden temizler, besler. saçlarının daha sağlıklı ve yumuşak olmasını sağlar. ph değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur. mersin suyu: kuvvetli bir antioksidandır. cildi serbest radikallerden korumaya yardımcıdır. saçları besler, kuvvetlendirir ve parlatır. portakal yağı: cildi besler, korur. hoş kokusu ile bebeğinizin cildini ferahlatır, yatıştırır. kullanım:yeterli miktarda şampuanı avucunuza dökün ve bebeginizin ıslak saçına uygulayın, köpürtün ve iyice durulayın.


Bitkisel Bilgi: Portakal Yağının Faydaları

Kullanım:Yeterli miktarda şampuanı avucunuza dökün ve bebeginizin ıslak saçına uygulayın, köpürtün ve iyice durulayın.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön