PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Organik Bebek Losyonu

Avedien Organik Bebek Losyonu


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Organik Bebek Losyonu
Ürün Kodu: 4947

Bebeğinizin tenine katkısız bakım. zengin içeriğiyle bebeğinizin cildini dış etkenlerden korur, kuruma ve çatlamaları önleyerek cilde yumuşaklık verir.


%100 organik içerik.

Bebeğinizin tenine katkısız bakım. zengin içeriğiyle bebeğinizin cildini dış etkenlerden korur, kuruma ve çatlamaları önleyerek cilde yumuşaklık verir. bebeğinizin cildine tam bakım sağlar ve korur. organik zeytinyağı, kayısı yağı, portakal yağı ve vişne yağı sayesinde bebeğinizin cildini yağlandırmadan nemlendirir ve korur. hızlı emilir ve anında hissedilir yumuşaklık sağlar. kullanım:bebeginizin temiz cildine hafif masaj yaparak uygulayın.


Bitkisel Bilgi: Portakal Yağının Faydaları

Kullanım:Bebeginizin temiz cildine hafif masaj yaparak uygulayın.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön