PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu (200 ml)

Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu (200 ml)


Marka: Biorichi
Kullanılabilirlik: Krem
Ürün Kodu: 6749

Günlük vücut bakımı için özel formüle edilen biorichi vücut losyonu


Bitkisel Günlük vücut bakımı losyonu

Günlük vücut bakımı için özel formüle edilen biorichi vücut losyonu; kuru cilt yapısına sahip olanlar için tam bir bakım sağlamaktadır. vücudun kaybettiği nemi kazandırır ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. kuruyan ve neme ihtiyaç duyan her cilt tipi için uygundur. İçeriğindeki organik shea yağı ve organik kayısı yağı sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi kısa sürede sağlar. cildi pürüzsüz ve esnek kılarak kurumaya karşı korur. güneş sonrası kullanım için idealdir. kullanımı her türlü cilt tipi için uygun, çok kuru ciltler için idealdir. kullanım: sabah ve akşam, temiz cilde masaj yaparak uygulanır.


Bitkisel Bilgi: Kayısı Yağının Faydaları ,Shea Butter (Karite Yağı) Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kullanım: Sabah ve akşam, temiz cilde masaj yaparak uygulanır.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Biorichi İlgili Ürünler


Biorichi Ürünlerine Geri Dön