PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Neden Doğal Ürünler

petra doğal ürünler

ÜCRETSİZ ÜYE / TEMSİLCİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Doğadan size, sizden doğaya…

GENEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Sentetik Temizlik Ürünleri Neden Düşman ? Hepiniz yıllarca kullandık . Mutfakta,banyoda,çamaşırlarınızda... Yaşadığımız Mekanların her köşesinde.Temizlemek,dezenfekte etmek için...Çamaşır suları, deterjanlar bizi mikroplardan koruyordu.Eviniz onların sayesinde çiçek gibi oluyordu! Peki, ne oldu da birden bire bize düşman kesildiler? Çiçek gibi evler yaratırken, neden çiçeklere,kuşlara,doğaya ve insanlığa zarar verir olduk ? Uzmanlar bizi sürekli uyarıyor ; Deterjanlar konserojen, doğamızı kirletiyor , bizi zehirliyor diye . Bize düşmanlar Çünkü Zehirli kimyasallar içeriyorlar . Bize düşmanlar çünkü ne kadar yıkarsak yıkalım bu kimyasallar buluşıklarımızdan çamaşırlarımızdan arınmıyor.Bize düşmanlar çünkü sularımızda,toprağımızda birikerk doğamızı yok ediyorlar.İnsanlık bu felaketin farkına yeni vardı.!Kendimizi ve dünyamızı zararlı kimyasallardan korumak için harekete geçme zamanı...

GÜZELLİĞİNİZİ VE SAĞLIĞINIZI DOĞAYA TESLİM ETMENİN TAM ZAMANI

İnsanlar,doğanın kendisine sunduğu zengin dünyayı artık her zamankinden daha yakından tanıyor.Bitkilerin sayısız faydasını,bilimin ışığında bir bir keşfediyor.Zararlı kimyasallarla kirlenmek yerine,doğal olanlarla arınmayı tercih ediyorlar. Doğal içerikli sağlık ve bakım ürünlerimiz,doğanın mucizelerini,günlük hayatımıza taşıyorlar.Yüzlerce doğal bitki özünden elde edilen karışımlar güzelliğin ve sağlığın sırlarını sunuyor. Hiçbir katkı maddesi icermeyen Doğal Ürünlerimiz vücudunun ve sağlığının değerini bilenlerin ilk tercihi!

ORGANİK BEBE ÜRÜNLERİ

Gelişimini tamamlanmamış bebek cildi kat kat koruma gerektirir! Bebeğinizin cildi,sizin cildinizden 3 kat daha ince ve narindir.Yetişkin cildinin özelliklerine ve işlevselliğine sahip değildir.Enfeksiyon,tahriş ve alerjik reaksiyonlara çok duyarlıdır.Ayrıca kanserojen ve toksit kimyasallara biz den 100 kat daha hassastır. Bebeklerimizin bu özellikleri,cildini daha özenle korumamızı ve temizlememizi gerektirir. Bebeğimizin günlük temizlik ve bakımını,cildinin özel yapısına uygun,güvenilir ürünlerle yapmalısınız.

ÜCRETSİZ ÜYE / TEMSİLCİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ