PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Petra Küçük Mutfak Aletleri


Mıknatıslı Mini Tuz Değirmeni

3314 Mıknatıslı Mini Tuz Değirmeni


Yumuşak saplar. Tek elle işleyen ilk ve tek karabiber değirmeni. Güçlü mıknatısı ile buzdolabına veya davlumbaza tutturulabilir tasarım.

 Tuz Ve Karabiber Değirmeni

3315 Tuz Ve Karabiber Değirmeni


Yumuşak savvygrip saplar sayesinde tek elle öğütme imkanı. tüm mutfaklara eğlence katın. dayanıklı polikarbonat plastik yapım. dayanıklı çinko karabiber ve seramik tuz öğütücüsü. bunu biliyormuydunuz? tuz öğütmek için pencerede "s" harfini görene kadar, karabiber öğütmek için "p" harfini görene kadar değirmenin kafasını çevirin.

Kıtchzen Kaşık Spatula

3331 Kıtchzen Kaşık Spatula


Asimetrik tasarımı her açı ve kavisle tam temas sağlar. yanmaz yapışmaz pişirme gereçleri için güvenlidir. ergonomik savvygrip® tutacaklar rahat ve tam bir kavrama sağlar.

Silikon Nihale

3347 Silikon Nihale


Şık tasarımı size sadece bir nihaleden daha fazlasını sunar. Çoklu fonksiyon; nihale, sıkışmış kapaklar açar, mıknatısı ile dolaba yapışır, sıkışmış kapakları açar, kapların kaymasını engeller. Bulaşık makinasında yıkanabilir.

Parmesan Rende

3325 Parmesan Rende


Bu muhteşem rende ile permesan peynirinizi kolayca rendeleyebilirsiniz. Bu muhteşem rende ile permesan peynirinizi kolayca rendeleyebilirsiniz.

Chef'n Konserve Açacağı

4268 Chef'n Konserve Açacağı


Patentli tasarımı tek elle konserveleri açabilme imkani sağlar. Mıknatıslı kapakları rahatça çıkarın. dayanıklı naylon gövde, çelik mekanizma. paslanmaz çelik bıçak. bunu biliyormuydunuz? ez squeeze konserve açacağı konserve kapaklarını çok hızlı ve tek el kullanılara açar