PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Kroyter 110 Bitki Yağı (100 ml)

Kroyter 110 Bitki Yağı (100 ml)


Marka: Biorichi
Kullanılabilirlik: Bitkisel Masaj Yağı
Ürün Kodu: 4039

Kroyter 110 Bitki Yağı 110 bitkinin gücü!


Kroyter 110 Bitki Yağı 110 bitkinin gücü!

Kroyter 110 Bitki Yağı; Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın.Ter kokusunu önlemek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze,boynunuza,ensenize,sırtınıza,kollarınıza,ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin. Yorgunluklarda egzersiz öncesi veya yürüyüş sonrasıbitkisel yağı kullanabilirsiniz. Yağ ile vücut bakımı ve masaj özellikle faydalıdır.

Mekanların güzel kokması için,bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın ve bu kabı oda içinde bulundurun.Hamile kadınların cildinde kullanmaması tavsiye edilir.
İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ!

Kroyter Yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir.

• Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın.

• Banyodan sonra yapacağınız masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Kräuteröl Bitki Yağı katın.

• Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.

• Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin.

• Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağa tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza, baldırlarınıza ve tabanlarınıza yağla masaj yapın.

• Diş ve ağız boşluğu bakımınızda suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın.

• Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin.

• Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın.

• Kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın.

• Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç


Bitkisel Bilgi: Aloe Vera Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kroyter 110 Bitki Yağı İstenilen bölgeye günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Biorichi İlgili Ürünler


Biorichi Ürünlerine Geri Dön