PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

  keratinli acil bakım kremi yoğun bitkisel

Keratinli Acil Saç Bakım Kremi


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Duş Jeli
Ürün Kodu: 6378

Saçı dış etkenlerden, kimyasal işlemlerden, ısıveren şekillendiricilerin zararlarından korumaya yardımcı olur.


Keratinli acil bakım kremi yoğun bitkisel içeriğiyle saçları besler.

Saçı dış etkenlerden, kimyasal işlemlerden, ısıveren şekillendiricilerin zararlarından korumaya yardımcı olur. saçın yapı taşı olan keratin proteini sayesinde saça bakım yapar ve saç tellerine işleyerek saçı korumaya yardımcı olur. saçın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. keratinli acil bakım kremi yoğun bitkisel içeriğiyle saçları besler. saçın elektriklenmesini önleyerek kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar. isırgan otu özü cansız,mat ve yıpranmış saçları besler,saça canlılık verir. her tip saça ve günlük kullanıma uygundur.


Bitkisel Bilgi: Keratin'in saça faydaları

Saçınızı yıkadıktan sonra, Ecocare Keratinli Acil Saç Kremi'ni saç uçlarına masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekletin, ardından iyice durulayın. Saçlarınıza yoğun bir bakım kürü yapmak istediginizde; Saçın durumuna göre ayda 1 ya da 2 kez nemli saçın tamamına masaj yapılarak yedirilir, 15-20 dk bekledikten sonra durulanır.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön