PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Kırışıklık Karşıtı Cilt Serumu

Avedien Kırışıklık Karşıtı Cilt Serumu


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Cilt Serumu
Ürün Kodu: 6737

Göz çevresinde, kaşların ortasındaki ve alındaki mimik çizgilerine, dudak çevresindeki ince çizgilere uygulanabilir.


Kırışıklık Karşıtı Cilt Serumu

Göz çevresinde, kaşların ortasındaki ve alındaki mimik çizgilerine, dudak çevresindeki ince çizgilere uygulanabilir. İhtiyaç duyulan bölgeye ürünü uygulayınız. göz çevresi ve yanaklar gibi yüzün diğer bölümlerinde kullanıma uygundur. Ürün makyaj alt bazı olarak da kullanılabilir.


Bitkisel Bilgi: Aloe Vera Nedir? Faydaları Nelerdir?

İhtiyaç duyulan bölgeye ürünü uygulayınız. Göz çevresi ve yanaklar gibi yüzün diğer bölümlerinde kullanıma uygundur. Ürün makyaj alt bazı olarak da kullanılabilir.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön