PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Kepek Şampuanı

Bitkisel Kepek şampuanı


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Kepek Şampuanı
Ürün Kodu: 6095

İçeriğinde ısırgan otu papatya kırkkilit(at kuyruğu) out özü ve e vitamini bulunmaktadır. Şaçı temizlerve kepek oluşumunu engeller.


Şaçı temizlerve kepek oluşumunu engeller.

İçeriğinde ısırgan otu papatya kırkkilit(at kuyruğu) out özü ve e vitamini bulunmaktadır. Şaçı temizlerve kepek oluşumunu engeller. kullanımı:ecocare bitkisel kepek Şampuanı'nı saçlarınıza uyguladıktan sonra saç diplerine parmak ucuyla masaj yapın ve iyice durulayın. İhtiyaca göre tekrarlayın. mukemmel saçlar için her yıkamadan sonra ecocare saç kremi kullanın.


Bitkisel Bilgi: Isırgan Otunun Faydaları

Kullanımı:Ecocare Bitkisel Kepek Şampuanı'nı saçlarınıza uyguladıktan sonra saç diplerine parmak ucuyla masaj yapın ve iyice durulayın. İhtiyaca göre tekrarlayın. Mukemmel saçlar için her yıkamadan sonra Ecocare Saç Kremi kullanın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön