PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Green Farma Kalsiyum, Magnezyum, Zn, Vitamin D

Green Farma Kalsiyum, Magnezyum, Zn, Vitamin D 30 Tablet


Marka: Green Farma
Kullanılabilirlik: Tablet
Ürün Kodu: 13193

Kalsiyum; Vücuttaki kalsiyumun %99'u kemiklerde ve dişlerde, geri kalan %1'i ise vücut sıvılarında ve hücrelerde bulunmaktadır. Kalsiyum kemiklerin ve dişlerin yapımı, kasların kasılması, sinirlerin çalışması, normal kan basıncının sağlanması için gereklidir.


İçindekiler (1 tablette) Miktar %BRD*
Kalsiyum(D(Kalsiyum Karbonat olarak 1000mg) : 400 mg : 50
Magnezyum(Magnezyum Hidroksit olarak 372mg) : 150 mg : 40
Çinko(Çinko Sülfat Heptahidrad olarak 22mg) : 5 mg : 50
Vitamin D3(Kolekatsiferol 200IU)) : 5 mcg : 100

* Günlük beslenme referans değeri.

Kalsiyum; Vücuttaki kalsiyumun %99'u kemiklerde ve dişlerde, geri kalan %1'i ise vücut sıvılarında ve hücrelerde bulunmaktadır. Kalsiyum kemiklerin ve dişlerin yapımı, kasların kasılması, sinirlerin çalışması, normal kan basıncının sağlanması için gereklidir.

Magnezyum; Magnezyumunun vücutta enerji metabolizmasının, kas ve sinir sisteminin düzenli çalışması, kemik ve dişlerin oluşumu, kan basıncının düzenlenmesi gibi görevleri vardır.

Çinko; Çinko vücutta önemli metabolik görevleri olan enzimlerin yapısında yer alır. Büyüme ve cinsiyet organlarının gelişmesinde, hücresel bağışıklığın oluşumunda etkindir. Vit D3; Kalsiyum ve fosfor emilimini düzenleyerek kemiklerin ve dişlerin güçlenmesini sağlar.

Tavsiye edilen günlük alım dozu: 1 kapsül bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. saklama koşulları : 25°c altındaki oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız.


Bitkisel Bilgi: Kalsiyum ve Kemik Sağlığı

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 1 Kapsül bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Doğal Gıda Takviyeleri İlgili Ürünler


Gıda Takviye Ürünlerine Geri Dön