PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Green Farma Koenzim Q10

Green Farma Koenzim Q 10 100 Mg. 30 Kap


Marka: Green Farma
Kullanılabilirlik: Kapsül
Ürün Kodu: 13254

Koenzim Q10 tüm canlı hücrelerde bulunan hücre içinde enerji döngüsünde görevli yağda çözünen, vitamin benzeri bir maddedir.


İçindekiler (1 tablette) Miktar
Koenzim Q10 : 100 mg

Koenzim Q10 tüm canlı hücrelerde bulunan hücre içinde enerji döngüsünde görevli yağda çözünen, vitamin benzeri bir maddedir. Vücudun en çok enerji üreten dokuları olan kalp, böbrek, karaciğer gibi dokularda bol miktarda bulunur.

Koenzim Q10’un temel aktivitesi enerji üretiminde, enzimlerle bir arada çalışarak hücrelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayarak kaslara güç vermesidir. Enerji üretimindeki hayati rolü nedeniyle her hücrede bulunur.

Tavsiye edilen günlük alım dozu: 1 kapsül bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. saklama koşulları : 25°c altındaki oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız.


Bitkisel Bilgi: Omega-3 Yağ Asitlerinin Fayfaları

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 1 Kapsül bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Doğal Gıda Takviyeleri İlgili Ürünler


Gıda Takviye Ürünlerine Geri Dön