PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Green Farma Vitamin ve Gıda Takviye Ürünleri


Green Farma Beta Glukan-Vitamin C

13186 Green Farma Beta Glukan-Vitamin C 30 Kap.


Beta Glukan; ekmek mayasından (Saccharomycescerevisiae) elde edilen bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir maddedir. Ekmek mayasından elde edilen beta-glukanın bağışıklık sistemini güçlendirdiğini işaret eden birçok araştırmalar mevcuttur. ABD'de Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından "genel olarak emniyetli" kategorisinde tanımlanan (Generaily recognized as safe - GRAS) bir beslenme desteğidir.

Green Farma Kalsiyum, Magnezyum  Vitamin D

13193 Green Farma Kalsiyum, Magnezyum, Zn, Vitamin D 30 Tablet


Kalsiyum; Vücuttaki kalsiyumun %99'u kemiklerde ve dişlerde, geri kalan %1'i ise vücut sıvılarında ve hücrelerde bulunmaktadır. Kalsiyum kemiklerin ve dişlerin yapımı, kasların kasılması, sinirlerin çalışması, normal kan basıncının sağlanması için gereklidir.

Green Farma Omega 3 Ultımate

13220 Green Farma Omega 3 Ultımate 50 Yumuşak Kapsül


Omega 3; vücudumuz için esansiyel olan (vücutta üretilemeyip dışardan alınması gereken) maddelerdendir. EPA ve DHA adı verilen yağ asitleri sadece balıklardan elde edilmektedir. Kuzey denizi balıklarından elde edilen omega 3'ün daha yüksek oranda EPA ve DHA içerdiği bilinmektedir.

Green Farma Koenzim Q 10

13254 Green Farma Koenzim Q 10 100 Mg. 30 Kap


Koenzim Q10 tüm canlı hücrelerde bulunan hücre içinde enerji döngüsünde görevli yağda çözünen, vitamin benzeri bir maddedir. Vücudun en çok enerji üreten dokuları olan kalp, böbrek, karaciğer gibi dokularda bol miktarda bulunur.

Green Farma Omega 3 Balık Yağı

13773 Green Farma Omega 3 Balık Yağı


4-10 yaş grubu çocuklar için günde 1 defa 10 ml olarak tüketin. Omega 3; vücudumuz için esansiyel olan (vücutta üretilemeyip dışardan alınması gereken) maddelerdendir. EPA ve DHA adı verilen yağ asitleri sadece balıklardan elde edilmektedir.

Green Farma Ginkgo Biloba

13926 Green Farma Ginkgo Biloba 60 Kapsül


Ginkgo biloba (Mabet Ağacı) günümüzde varlığını sürdüren hiçbir yakın türü veya benzeri bulunmayan, tamamıyla kendine özgü bir ağaçtır.