PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Canlandırıcı Göz çevresi Bakım Kremi

Avedien Canlandırıcı Göz çevresi Bakım Kremi


Marka: Avedien
Kullanılabilirlik: Bakım Kremi
Ürün Kodu: 4978

Avedien göz çevresi bakım kremi, göz çevresi için özel olarak tasarlandı. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. göz çevresindeki hassas ve kuru cildi nemlendirir, tazeler.


Göz çevrenizin gençlik iksiri!

Göz çevrenizin gençlik iksiri! avedien göz çevresi bakım kremi, hassas göz çevresi için özel olarak tasarlandı. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. göz çevresindeki hassas ve kuru cildi nemlendirir, tazeler. İçindeki doğal nemlendiriciler nazik göz çevresini nemlendirirek, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. e vitamini dış etkenlerin yol açtığı hasara karşı cildi korur. hyaluronic acid, hassas göz çevresinin daha pürüzsüz ve yumuşak olmasına, kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.


Bitkisel Bilgi: Portakal Yağının Faydaları

Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, tüm göz çevrenize küçük noktalar halinde sürün ve tamamen cildinize nüfuz edene kadar nazikçe göz çevrenize masaj yapın.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Organik Avedien İlgili Ürünler


Avedien Ürünlerine Geri Dön