PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Green Farma Glukozamin Kondroitin

Green Farma Glukozamin Kondroitin 60 Tablet


Marka: Green Farma
Kullanılabilirlik: Tablet
Ürün Kodu: 13155

Glukozamin; Vücutta glukozdan sentez edilen eklemlerde yüksek konsantrasyonlarda bulunan bir maddedir. Kıkırdak oluşumu ve tamirinin devam ettirilmesinde önemli role sahiptir. Kondroitin sülfat; Kıkırdağın elastisisitesini sağlayan temel bir bileşenidir. Kondroitinin kıkırdak içerisine sıvı çektiği ve kıkırdak elastisitesini artırdığı bilinmektedir.


İçindekiler (1 tablette) Miktar
Glukozamin Sülfat : 750 mg
Kondroitin Sülfat : 300 mg
Metilsülfonilmetan : 200 mg
Akgünlük (Bosvvellia Serrata) Ekstresi : 100 mg

Glukozamin; Vücutta glukozdan sentez edilen eklemlerde yüksek konsantrasyonlarda bulunan bir maddedir. Kıkırdak oluşumu ve tamirinin devam ettirilmesinde önemli role sahiptir.

Kondroitin sülfat; Kıkırdağın elastisisitesini sağlayan temel bir bileşenidir. Kondroitinin kıkırdak içerisine sıvı çektiği ve kıkırdak elastisitesini artırdığı bilinmektedir.

MSM; Hayvan kıkırdaklarında, pek çok bitkide özellikle de inek sütünde bulunan organik bir sülfür (kükürt) kaynağıdır. MSM eklemlere, kıkırdaklara ve saçlara sülfür girişini destekleyerek bağ dokusunu elastikiyetinin devamlılığına yardımcı olur.

Bosvvelliaserrata; Hint günlük ağacı Hindistan'ın dağlık yörelerinde yetişen orta büyüklükte bir ağaçtır. Bosvelik asitler olarak adlandırılan antiinflamatuvar yapılı maddeler içerir.

Tavsiye edilen günlük alım dozu: Tavsiye edilen günlük alım dozu 1 ya da 2 tablet bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Uyarılar: tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. saklama koşulları : 25°c altındaki oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız.


Bitkisel Bilgi: Glukozamin Sülfat Nedir ve Ne İşe Yarar?

Tavsiye edilen günlük alım dozu 1 ya da 2 tablet bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Doğal Gıda Takviyeleri İlgili Ürünler


Gıda Takviye Ürünlerine Geri Dön