PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Gingko Kremi (100 ml)

Gingko Kremi (100 ml)


Marka: Biorichi
Kullanılabilirlik: Bitkisel Krem
Ürün Kodu: 4077

Gingko Kremi Cildi nemlendiren, koruyan bakım kremi.


Ginkgo Kremi Yaşınızı gizleyen yüz kremi.

Ginkgo Kremi Cildi nemlendiren, koruyan bakım kremi. İçeriğinde gingko özü, levan, jujube özü ve e vitamini İçermektedir. kullanım:bioriche gingko krem sabah ve akşam temiz cilde uygulanır. dairesel hareketler ile yüz ve boyun bölgesine uygulanarak cilde yedirilir.

Cildi nemlendiren, koruyan bakım kremi.

Doğal antioksidan maddeler içeren ginkgo doğal aktif madde kombinasyonu ile yumuşatma kremidir.Cildi besler ve nem oranını dengeler.Cildinizi gerginleştirir.Yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olan E ve C vitamini içerir.Cildin gergin ve düz görünmesine yardımcı olur.Cildin hava almasına yardımcı olur.
• Yüzdeki kırışıklarının oluşumunu azaltır, var olan çizgileri hafifletir, erken yaşlanma izlerini onarır.
• Cildin gergin ve düz görünmesini sağlar.
• Deri hücrelerini besler.
• Cilt metabolizmasını kuvvetlendirir.


Bitkisel Bilgi: Ginkgo Biloba Faydaları

Kullanım:Biorichi Gingko Krem sabah ve akşam temiz cilde uygulanır. Dairesel hareketler ile yüz ve boyun bölgesine uygulanarak cilde yedirilir.

Bunları unutmayın !

• Bitkisel ürünlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır.Herhangi bir ürünü en az 21 gün ( cilldin tepki verme süresi ) sürekli kullanmalısınız.

• Bitkisel Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling ( kese ) yapmalısınız.

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Biorichi İlgili Ürünler


Biorichi Ürünlerine Geri Dön