PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Green Farma Vitamin ve Gıda Takviye Ürünleri


Green Farma Saw Palmetto

13933 Green Farma Saw Palmetto 60 Kapsül


Erkekler için özel olan ürünün içeriği Cüce palmiye ağacının meyvelerinden elde edilir. İçeriğinde yağ asitleri, steroller, flavanoidler ve polisakkaritler bulunmaktadır. Kuzey Amerika kökenli bir bitki olan saw palmetto; bakterileri öldürüyor ve idrar enfeksiyonlarını önlüyor. Saw palmetto, prostat kanserinin gelişimini de engelliyor.

Green Farma çözünebilir Diyet Lifi

6754 Green Farma çözünebilir Diyet Lifi


Avrupa Gıda Güvenliği Birliğine göre yetişkin bir insanda; normal dışkılamanın sağlanması, koroner kalp hastalıkları ve diyabet riskinin azaltılması, kilo verilme sinin arttırılması gibi sağlığa yararlı etkilerinin oluşması için günde 25 gr lif tüketilmesi önerilmektedir.

Green Farma Kilo Kontrol ürünü Devam Diyet Programı

6755 Green Farma Kilo Kontrol ürünü Devam Diyet Programı


Üçüncü gün itibari ile öğlen ve aksam yemekleri yerine geçen süt veya yogurdunuza karıştırarak tüketeceginiz çilek lezzetinde beslenme ürünüdür.

Green Farma Kilo Kontrol ürünü Diyet Başlangıç+devam Programı

6757 Green Farma Kilo Kontrol ürünü Diyet Başlangıç+devam Programı


Green farma başlangıç+devam Ürünlerinin zengin içeriği ile ögünleriniz yerine beslenmenizi sağlayabilirsiniz.

İLK İKİ GÜN 200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile 4 ölçüm kaşığı BAŞLANGIÇ ürünü günde 3 saat ara ile 5 defa alınacak. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlıklı bir hayat için çok önemlidir.

Green Farma Bitkisel Toz İçecek

6759 Green Farma Bitkisel Toz İçecek


Şimdi rahatlama zamanı... sağlıklı yaşam için temizlik olmazsa olmazlardan. peki ya bağırsak içi temizliği? günümüzde birçok kişinin yaşadığı bağırsak sorunları(şişkinlik, gaz sıkıntısı, kabızlık problemi vb) yaşam kalitemizi oldukça düşürdüğü gibi, kendimizi daha zinde hissetmemiz için de oldukça büyük bir engel oluşturmaktadır.