PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Urmoor kart ile tüm yiyecek ve içecekleri harmonize edebilirsiniz.

Gıda Düzenleyici


Marka: Urmoor
Kullanılabilirlik: Koruma Kalkanı
Ürün Kodu: 3152

Urmoor kart ile tüm yiyecek ve içecekleri harmonize edebilirsiniz.


Urmoor kart ile tüm yiyecek ve içecekleri harmonize edebilirsiniz.

kahve ve çaydaki acılığı alır ve ağızda içim sonrası acı bir tat kalmasını engeller.meyve ve sebze sularında daha yoğun bir tat ve aroma hissedilir.urmoor kart ile harmonize edilmiş yiyecek ve içecekler mide dostudur. etkisi:yiyecek ve içecekleri urmoor kartınızın üzerine yerleştirin ve üç dakika bekletin.urmoor kartın içerisinde yüklü olan harmonize bilgisi yiyeceklere ve içeceklere nüfuz ederek onları harmonize eder. urmoor gıda düzenleyici, gıdalarınızın içerisindeki besin degerini dengeler, besinleri dinlendirir ve arındırır. Üretimde kullanılan özel teknolojisi sayesinde gıdalarda oluşan negatif etkileri azaltarak vücudumuza daha uyumlu hale getirir. Özellikle sık sık tükketigimiz kahve ve çay üzerinde etkisini kolayca deneyebilirsiniz. Şarap, çay, kahve, bitki çayları gibi bir süre dinlenmesi ve aromasını kazanması gerekir. urmoor teknolojisi ile demleme ve dinlenme süresi azalır, içeçegimizin kalitesi artar. arındıran ve besin kalitesini artıran özellikleri sayesinde mide dostudur. hazmı kolaylastırır. demo:bir limonun suyunu sıkarak 2 farklı çay bardağına eşit miktarda koyun.bardaklardan birini urmoor kart üzerine diğerini normal bir yüzeye yerleştirin.5 dakika sonra her iki çay bardağındaki limon suyunu (önce harmonize edilmiş olanı) içerek farkı kendiniz hissedin ve bu demoyu seminerlerinizde kullanın.


Etkisi:Yiyecek ve içecekleri urmoor kartınızın üzerine yerleştirin ve üç dakika bekletin.Urmoor Kartın içerisinde yüklü olan harmonize bilgisi yiyeceklere ve içeceklere nüfuz ederek onları harmonize eder.

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Urmoor Koruma Kalkanı Benzer Ürün


Urmoor Ürünlerine Geri Dön