PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Ecolinn Bitkisel Kişisel Bakım Ürünleri

Ecolinn neden dost?

Çünkü Ecolinn ürünlerinde hiçbir zararlı kimyasal yok! Ecolinn ürünleri, doğaya ve insana dost, yüksek saflıkta, bitkisel bazlı, yumuşak ve yüksek performanslı hammaddelerden üretilir. İnsan sağlığına zarar vermezler. Biyoçözünür formülleri sayesinde, doğada %90-95 oranında parçalanırlar. Suda ve toprakta zehirli atık oluşturmazlar.

Çünkü Ecolinn, cebinize dost ürünler üretir! Ecolinn ürünleri yoğunlaştırılmış (konsantre) temizleyiciler oldukları için, suyla seyreltilerek kullanılır. Böylece size paranızın karşılığını kat kat verirler! Aynca daha az ambalaj atığı oluşturarak doğanın korunmasına yardımcı olurlar.

Bitkisel Bilgi: Neden Ecolinn Ürünleri ?

Bitkisel Ecolinn Ecocare şampuan

Bitkisel Ecolinn Ecocare şampuan


Her saç tipine uygun geliştirilmiş olan ecocare Şampuan saçlarınızı sağlıklı ve tertemiz yapar. besleyici proteinler içeren zengin koruyan bir formüle sahiptir.

Bitkisel Ecolinn Ecocare Saç Kremi

Bitkisel Ecolinn Ecocare Saç Kremi


İsyankar saçlara yumuşak ruh ; Tüm saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş ecocare saç kremi saçınıza yumuşaklık kazandırırken, içerdiği ısırgan otu özü ve vitaminlerle saç tellerine nüfuz ederek saçınızı besler, güçlendirir.

Bitkisel Ecocare Duş Jeli

Bitkisel Ecocare Duş Jeli


Güne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu aloe vera’nın gücünü hissetmek için ecocore duş jeli özel olarak geliştirildi. Özel formülü ile cildinizi temizlerken bir yandan da yumuşamasını sağlar.

Bitkisel Kepek şampuanı

Bitkisel Kepek şampuanı


İçeriğinde ısırgan otu papatya kırkkilit(at kuyruğu) out özü ve e vitamini bulunmaktadır. Şaçı temizlerve kepek oluşumunu engeller.

Bitkisel Sarımsaklı şampuan

Bitkisel Sarımsaklı şampuan


Ecolinn sarımsaklı şampuan sarımsak ve ısırgan özü içermektedir. formülündeki doğal sarımsak özü çinkü, kalsiyum ve beya karoten yönünden zengindir. İçeriğindeki bu özler sayesinde saçı temizlerken aynı zamanda besler ve korur. saçın kolay taranmasını sağlar, yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır.