PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Ecolinn Bitkisel Temizlik Ürünleri

Ecolinn neden dost?

Çünkü Ecolinn ürünlerinde hiçbir zararlı kimyasal yok! Ecolinn ürünleri, doğaya ve insana dost, yüksek saflıkta, bitkisel bazlı, yumuşak ve yüksek performanslı hammaddelerden üretilir. İnsan sağlığına zarar vermezler. Biyoçözünür formülleri sayesinde, doğada %90-95 oranında parçalanırlar. Suda ve toprakta zehirli atık oluşturmazlar.

Çünkü Ecolinn, cebinize dost ürünler üretir! Ecolinn ürünleri yoğunlaştırılmış (konsantre) temizleyiciler oldukları için, suyla seyreltilerek kullanılır. Böylece size paranızın karşılığını kat kat verirler! Aynca daha az ambalaj atığı oluşturarak doğanın korunmasına yardımcı olurlar.

Bitkisel Bilgi: Neden Ecolinn Ürünleri ?

Ecodrops çok Amaçlı Temizleyici

Ecodrops Çok Amaçlı Temizleyici


Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği evinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi..

İçeriği ellerinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi.

Bitkisel Hijyenik Sıvı Sabun


İsyankar saçlara yumuşak ruh ; Tüm saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş ecocare saç kremi saçınıza yumuşaklık kazandırırken, içerdiği ısırgan otu özü ve vitaminlerle saç tellerine nüfuz ederek saçınızı besler, güçlendirir.

Kremli Bulaşık Temizleyici

Bitkisel Kremli Bulaşık Temizleyici


Ecolİnn kremli bulaşık temizleyici, doğada hızla çözülebilme özelliği sayesinde sıradan bulaşık deterjanlarının aksine doğaya ve tüm canlılara dost bir üründür.

Bitkisel Ecopower Hijyenik Banyo-wc Temizleyici

Ecopower Hijyenik Banyo-wc Temizleyici


Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği evinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi.

Bitkisel Ecopower Süper Yağ çözücü

Ecopower Süper Yağ çözücü


Ecopower süper yağ Çözücü mutfakta zamanla oluşmuş kirleri, tüm kurumuş yemek atıklarını ve yağ kalıntılarını temizlemek amacı ile geliştirilmiş güçlü bir formüldür.