PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Detoks Bandı (12 Adet)

Detoks Bandı (12 Adet)


Marka: Wellness
Kullanılabilirlik: Detoks
Ürün Kodu: 3530

Detoks bandı 26 yıllık bir çalışmanın ürünüdür.


Detoks bandı 26 yıllık bir çalışmanın ürünüdür.

Petra wellness detoks bandı'nı gece yatarken ayak tabanınıza yapıştırmanız yeterli. bir kutusunda 1 aylık kullanım için yeterli olan 12 adet bant bulunmaktadır. kullanım: gece uyumadan önce ayaklarınızın temiz ve kuru oldugundan emin olun. yapışkan bant üzerindeki koruyucu bölümü çıkarın. ped üzerindeki koruyucu folyoyu çıkarın. pedin baskılı yüzünü yapışkan bandın ortasına gelecek şekilde yapıştırın. yapışkan bandın kenarlarında yeterince yapışkan yüzey kalmasına dikkat edin. ayak tabanınıza sabitlenecek şekilde yapıştırın. aynı işlemi diger ayağınıza da uygulayın. yapıştırdıktan sonraiyice bastırmak için birkaç adım atın. İlk yapıştırdığınızda sıcaklık hissi verebilir. bu normaldir. sabah uyandığınızda:yapışkan bantları ayağınızdan çıkarın ve ayak tabanınızı iyice yıkayın. detoks bandını 6 gün boyunda art arda uygulamanızı tavsiye ederiz.


Kullanım: Gece uyumadan önce ayaklarınızın temiz ve kuru oldugundan emin olun. Yapışkan bant üzerindeki koruyucu bölümü çıkarın. Ped üzerindeki koruyucu folyoyu çıkarın. Pedin baskılı yüzünü yapışkan bandın ortasına gelecek şekilde yapıştırın. Yapışkan bandın kenarlarında yeterince yapışkan yüzey kalmasına dikkat edin. Ayak tabanınıza sabitlenecek şekilde yapıştırın. Aynı işlemi diger ayağınıza da uygulayın. Yapıştırdıktan sonraiyice bastırmak için birkaç adım atın. İlk yapıştırdığınızda sıcaklık hissi verebilir. Bu normaldir. Sabah uyandığınızda:Yapışkan bantları ayağınızdan çıkarın ve ayak tabanınızı iyice yıkayın. Detoks Bandını 6 gün boyunda art arda uygulamanızı tavsiye ederiz.

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .