PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Çörek Otu Yağı 60 Yumuşak Kapsül

Çörek Otu Yağı 60 Yumuşak Kapsül


Marka: Green Farma
Kullanılabilirlik: Tablet
Ürün Kodu: 13265

Çörekotu yağı mucizesi bu kapsül içinde. Sortex yöntemiyle ayıklanan çörekotu tohumlarından soğukpres yöntemiyle elde edilmiş mucize bir üründür.


Çörekotu yağı mucizesi bu kapsül içinde.

Çörekotu yağı mucizesi bu kapsül içinde. Sortex yöntemiyle ayıklanan çörekotu tohumlarından soğukpres yöntemiyle elde edilmiş mucize bir üründür.


Bitkisel Bilgi: Çörek Otu Faydaları Nelerdir?

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Yetişkinler için sabah veya akşam günde 1 (bir) kez, 1 (bir) kapsüldür. 1 (bir) bardak su ile tüketiniz. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Alkol veya sıcak içeceklerle birlikte tüketmeyin.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

• Kullanıcıların Dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri:Takviye edici gıda olarak tüketilir.Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Doğal Gıda Takviyeleri İlgili Ürünler


Gıda Takviye Ürünlerine Geri Dön