PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Blog YazılarıAynısefa Çiçeği - Aynısefa Kremi / Merhemi

Aynısefa Çiçeği - Aynısefa Kremi / Merhemi

10 Eylül 2015 , Konu: Aynı Sefa / AynısafaAynisefa çiçeği antiseptiktir. Yara iyileştiricidir. Deride enfeksiyon ya da darbeyle meydana gelen yara, bere ve eziklerin iyileştirilmesinde etkili olur. Küçük yanıklar ve sıcak suyla haşlanma durumlarında ilkyardım aracı olarak işlev yapar. Akne tedavisinde ortaya çıkan yangıyı azaltmak ve yerel iyileşmeye yardımcı olmak üzere kullanılır. Kuru ve çatlak ciltlerin dostudur çiftçi kremide deniliyor cildi doğaya karşı korur. ...

Aynisefa Çiçeği

Alkali Suyun Faydaları

Alkali Suyun Faydaları

15 Mayıs 2015 , Konu: Alkali Ph Su Damlası84 değerli mineral içerir. Ancak aldigimiz gidalari enerjiye dönüstüren bu oksidasyon süreci sonrasinda asidik atiklar ortaya çikar. Vücudumuz, bu atiklarin büyük bir bölümünü, idrar ve terleme yoluyla atar fakat tamamindan kurtulamaz.

Alkali Su

Gül nedir? Faydaları nelerdir?

Gül nedir? Faydaları nelerdir?

23 Nisan 2015 , Konu: Gül SuyuGül... Geçmişten günümüze sonsuz güzelliğin ve aşkın sembolü olmuş. Rengiyle, şekliyle, kokusuyla insanı büyülemiş. Ama insan bunlarla yetinmemiş, tarihin her döneminde ondan daha fazla nasıl yararlanırım diye düşünmüş, uğraşmış ve yararlanmış da... Doğudan batıya birçok medeniyet gülün hem ferahlatıcı hem de tedavi edici etkilerini keşfetmiş.

Şifa Dağıtan Bitki Gül...