PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Blog Yazıları


Çay Ağacı Bitkisi - Çay Ağacı Merhemi / Kremi Faydaları

Çay Ağacı Bitkisi - Çay Ağacı Merhemi / Kremi Faydaları

9 Aralık 2015 , Konu: Çay Ağacı Bitkisi - Çay Ağacı MerhemiAvustralya'da yetişen çay ağacı iki metreyi bulan, yassı yapraklı bir ağaçtır. Avustralya yerlerinin yüzyıllardır kullandığı bu ağacın yapraklarından elde edilen yağ, birçok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. Çay ağacı denilmesinin nedeni iste Kaptan Cook'a dayanıyor. Yeni İzlanda'nın keşfi sırasında ağacın yapraklarını çay olarak kaynatan tayfa, daha sonra bu çayın temizleyici ve iyileştirici etkisini keşfeder ve Melaleuca Alternifolia isimli ağacın adı Çay Ağacı olur…

Çay Ağacı Bitkisi...

Kabızlık Konstipasyon

Kabızlık Konstipasyon (Constifation) Nedir ?

13 Kasım 2015 , Konu: KabızlıkKanstipasyon (kabızlık), dünyada çok yaygın olarak görülen bir sorundur. Konstipasyon (kabızlık), dışkılama esnasında fazla ıkınma ihtiyacı, sürekli sert dışkılama, dışkılama sonrası tam boşalamama hissi ve 3-4 günde bir dışkılamak şeklindeki şikayetlerin sürekli olmasına denir. Kabızlık aslında bir hastalık değil, beslenme alışkanlıklarının dengesizliği, su ihtiyacının yeterince karşılanmaması, stres gibi faktörlerle ortaya çıkan bir sonuçtur.

Kabızlık Konstipasyon...


Ozonlanmış Zeytin Yağı Faydaları

Ozonlanmış Zeytin Yağı Faydaları

10 Mart 2015 , Konu: Ozonlanmış Zeytin YağıTarih Nikola Tesla 1900 yıllında ilk ozon jeneratörü yaptı, Nikola Tesla patentinden sonra doktorlar ozonlanmış zeytinyağını pazarlamaya başladı. Tesla sekiz hafta boyunca bir manyetik alanın içerisinden , saf zeytin yağı ile ozon kabarcıkları geçirmek suretiyle kendi ozon yağını hazırlandı.

Zeytin Yağı...