PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Bitkisel Ecolinn Ecocare şampuan

Bitkisel Ecolinn Ecocare şampuan


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Şampuan
Ürün Kodu: 6057

Her saç tipine uygun geliştirilmiş olan ecocare Şampuan saçlarınızı sağlıklı ve tertemiz yapar. besleyici proteinler içeren zengin koruyan bir formüle sahiptir.


Doğal tahribata doğal bakım:

Ecocare şampuan, besleyici e vitamini ve proteinler içeren zengin koruma formülü ile saçları besleyen, güçlendiren ve koruyan özler içerir. İçerdiği isırgan otu özü, e vitamini ve buğday proteini ile özellikle yıpranmış, kurumuş, işlem görmüş saçlara doğal bakım uygular.

Saçı zararlı dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur. ph 5.5 degeriyle saç derisinin doğal yapısına uygundur. İçerigindeki ısırgan otu sayesinde, yıpranmış ve nemi azalan saçın yapısını güçlendirmeye, sağlıklı ve yeni saç oluşumunu hızlandırmaya yardımcı olur. kolay taranmasını sağlar, yumuşak ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. her saç tipine uygun, sık kullanım için idealdir.


Bitkisel Bilgi: Isırgan Otunun Faydaları

Ecocare Şampuanı saçlarınıza uyguladıktan sonra saç diplerine parmak ucuyla masaj yapın ve iyice durulayın. İhtiyaca göre tekrarlayın. Mükemmel saçlar için her yıkamadan sonra Ecocare Saç Kremi kullanın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön