PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Bitkisel Saç Kremi

Bitkisel Ecolinn Ecocare Saç Kremi


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Şaç Kremi
Ürün Kodu: 6064

İsyankar saçlara yumuşak ruh ; Tüm saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş ecocare saç kremi saçınıza yumuşaklık kazandırırken, içerdiği ısırgan otu özü ve vitaminlerle saç tellerine nüfuz ederek saçınızı besler, güçlendirir.


İsyankar saçlara yumuşak ruh

Tüm saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş ecocare saç kremi saçınıza yumuşaklık kazandırırken, içerdiği ısırgan otu özü ve vitaminlerle saç tellerine nüfuz ederek saçınızı besler, güçlendirir. saçı nemlendirme özelliği sayesinde elektriklenmeyi önleyerek kolay şekil almasını sağlar. normalden kuruya tüm saç tipleri için uygun günlük bakım kremidir. saçları besleyip nemlendirerek doğal canlılık ve parlaklık sağlar. saçı canlandıran ve yenileyen özellikler taşır. Özellikle işlem görmüş saçlar için idealdir. kullanimi: saçınızı ecocare Şampuan ile yıkadıktan sonra, ecocare saç kremi’ni saçınıza uygulayın ve uçlara doğru masaj yaparak yedirin. mükemmel saçlar için birkaç dakika bekletin, ardından iyice durulayın..


Bitkisel Bilgi: Isırgan Otunun Faydaları

Saçınızı Ecocare Şampuan ile yıkadıktan sonra, Ecocare Saç Kremi’ni saçınıza uygulayın ve uçlara doğru masaj yaparak yedirin. Mükemmel saçlar için birkaç dakika bekletin, ardından iyice durulayın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön