PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Organik Bitkisel Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri


Bitkisel Organik Likit Yüz Temizleme Sabunu

4961 Avedien Likit Yüz Temizleme Sabunu


Temiz ve canlı bir cilt için doğal çözüm! cildin ph değerini koruyarak lipid tabakaya zarar vermeden cildi ve makyajı derinlemesine temizler. ciltteki kiri ve fazla sebumu alır. tazeleyici ve canlandırıcı etki yapar. cildi kurutmayan yumuşak kremsi bir köpüğe sahiptir. İçeriğinde bulunan organik mersin suyu cildi temizler,

Bitkisel Avedien Organik Canlandırıcı Göz çevresi Bakım Kremi

4978 Avedien Canlandırıcı Göz çevresi Bakım Kremi


Göz çevrenizin gençlik iksiri! avedien göz çevresi bakım kremi, hassas göz çevresi için özel olarak tasarlandı. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. göz çevresindeki hassas ve kuru cildi nemlendirir, tazeler.

Avedien Organik Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi

4985 Avedien Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi


Yüzünüzü güldürecek sihirli karışım. hassas yüz bakımı için geliştirilmiş, besleyici, koruyucu ve nemlendirici krem. yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. doğal e vitamini: cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını saglar, cildi derinlemesine nemlendirir, korur.

Avedien Bitkisel Organik Bebek Losyonu

4992 Avedien Rescue Jel


Serinin ilk ürününü çantanızdan asla çıkarmak istemeyeceksiniz! avedien rescue gel, doğanın bize sunduğu zenginlikleri bir araya getiriyor. aloe vera başta olmak üzere içindeki organik bitki özleri sayesinde, hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayacak. kullanımı çok kolay!

Bitkisel Organik Kırışıklık Karşıtı Cilt Serumu

6737 Avedien Kırışıklık Karşıtı Cilt Serumu


Göz çevresinde, kaşların ortasındaki ve alındaki mimik çizgilerine, dudak çevresindeki ince çizgilere uygulanabilir. İhtiyaç duyulan bölgeye ürünü uygulayınız. göz çevresi ve yanaklar gibi yüzün diğer bölümlerinde kullanıma uygundur.

 Bitkisel Organik Avedien Hücre Yenileyici Elıxır

6751 Avedien Hücre Yenileyici Elıxır


Gücünü içeriğindeki yağlardan alan İksir! İçeriğinde bulunan organik zeytinyağı, organik kayısı yağı, organik vanilya yağı, doğal e vitamini, provitamin b5 sayesinde cildinize nem ve esneklik katarak cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur. kuruyan, susuz kalmış ciltleri nemlendirir ve yatıştırmaya yardımcıdır.