PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Kremli Bulaşık Temizleyici

Kremli Bulaşık Temizleyici 1 Lt.


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Bulaşık Temizleyici
Ürün Kodu: 6033

Ecolİnn kremli bulaşık temizleyici, doğada hızla çözülebilme özelliği sayesinde sıradan bulaşık deterjanlarının aksine doğaya ve tüm canlılara dost bir üründür.


Ecolinn doğal temizlik serisi

Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği bulaşıklarınızı temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi. ağır kimyasal içerikli ürünler sadece toprağı ve su kaynaklarını değil, soluduğumuz havayı da tehdit ediyor. Çevreyi ve insan sağlığını tehdit eden ürünler yerine, ev temizliği konusunda çevreye karşı sorumlu biyoçözünür ürünler tercih etmeliyiz. doğada yüksek çözünürlüğe sahip ecolinn temizlik ürünleri, çevre bilincine duyarlı tüketicilere hitap ediyor. ecolİnn kremli bulaşık temizleyici, doğada hızla çözülebilme özelliği sayesinde sıradan bulaşık deterjanlarının aksine doğaya ve tüm canlılara dost bir üründür. her türlü kirli yüzeyde yüksek etkili temizlik gücüne sahiptir. İçeriğindeki özel etken maddelerin özelliği sayesinde bulaşıklarda zararlı kalıntılar bırakmaz. su ile temasında sakınca olmayan tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. etkin formülü sayesinde ilave yağ çözücü kullanmanıza gerek yoktur. yıkama süresini azaltarak su sarfiyatını azaltır. kolay durulanır, leke bırakmaz.


Bitkisel Bilgi: Biodegradable(Toprakta çözünebilen) Ürünler Nedir ?

Kullanma talİmati: güçlü konsantre yapısı nedeniyle ölçülü kullanılması önerilir. bulaşıkların yağ yoğunluğuna göre 1/3 – 1/5 oranında sulandırarak kullanılması tavsiye edilir.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

bitkisel Ecolinn Temizlik İlgili Ürünler


bitkisel Ecolinn Temizlik Ürünleri