PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

  Ecocare Hijyenik Sıvı Sabun

Ecocare Hijyenik Sıvı Sabun (1000 ml)


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Hijyenik Sıvı Sabun
Ürün Kodu: 6026

Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği ellerinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi.


Ecolinn doğal temizlik serisi

Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği ellerinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi. ağır kimyasal içerikli ürünler sadece toprağı ve su kaynaklarını değil, soluduğumuz havayı da tehdit ediyor. Çevreyi ve insan sağlığını tehdit eden ürünler yerine, temizlik konusunda çevreye karşı sorumlu biyoçözünür ürünler tercih etmeliyiz. doğada yüksek çözünürlüğe sahip ecolinn ürünleri, çevre bilincine duyarlı tüketicilere hitap ediyor. hijyen özelliği ellerde tam temizlik sağlar. hoş kokulu parfümüyle ferahlatır. cilde uyumlu ph 5.5 değeri sayesinde el temizliğinde güvenle kullanılır.


Bitkisel Bilgi: Biodegradable(Toprakta çözünebilen) Ürünler Nedir ?

kullanımı: Ürün güçlü konsantre yapısı nedeniyle 1/1 ile 1/3 oranında sulandırılarak kullanılabilir. sulandırmadan direkt kullanıma da uygundur. seyreltilmiş üründen veya isteğe bağlı olarak direkt sulandırılmamış üründen, ele bir miktar alınarak köpürtülür, bol su ile durulanır.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

bitkisel Ecolinn Temizlik İlgili Ürünler


bitkisel Ecolinn Temizlik Ürünleri