PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Ecolinn Bitkisel Temizlik Ürünleri


 Bitkisel içerikli eocosoft çamaşır yumuşatıcı

Ecosoft Bitkisel çamaşır Yumuşatıcı


Bitkisel içerikli eocosoft çamaşır yumuşatıcı, temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır. bitkisel içeriklidir. Çamaşırlarda sararma yapmaz renkleri korur

Ecosoft  Bulaşık Makinesi Jeli

Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli


Hepsi bir arada formülüyle güçlendirilmiş ecolin ekolojik bulaşık jeli, yüksek etkili temizleme özelligiyle en zor lekelerde dahi mükemmel temizlik sağlar.

 Bitkisel içerikli eocosoft çamaşır yumuşatıcı

Bitkisel Ecosoft Çamaşır Yumuşatıcı 2,5 Lt.


Bitkisel içerikli eocosoft çamaşır yumuşatıcı, temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır. bitkisel içeriklidir. Çamaşırlarda sararma yapmaz renkleri korur.

Bitkisel Econatura Çamaşır Suyu

Bitkisel Econatura Çamaşır Suyu


Bundan böyle evinizde hijyen sağlamak için zehirli çamaşır sularını solumanıza gerek yok. devrim yaratacak bir ürünle karşınızdayız. ecolinn ekolojİk ÇamaŞir suyu econatura!.

Bitkisel Ultra Konsantre Yer Ve Yüzey Temizleyici

Bitkisel Ultra Konsantre Yer Ve Yüzey Temizleyici


Çiçek kokusu evinizi saracak! Özel formülü sayesinde tüm silinebilir ve yıkanabilir yüzeylerde kullanılan güçlü bir temizleyicidir. Yağ, kir ve diğer lekeleri ovalama gerektirmeden çıkarır. Silinen yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan parlatır. Yüzeyleri matlaştırmaz.

Bitkisel Ecosoft Çamaşır Temizleyici

Bitkisel Ecosoft Konsantre çamaşır Temizleyici


Özenli, doğal temizlik! Çamaşırlarınızı temizlemek için geliştirilmiş makine kullanımına uygun likit temizleyicidir. ecosoft çamaşır temizleyici çamaşırlarınızı tertemiz yaparken doğayı, cildinizi ve çamaşırlarınıza özen gösterir. ultra konsantredir.