PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Ecolinn Bitkisel Temizlik Ürünleri


 Her yüzeye uygun hijyenik temizleme maddesidir

Ecopower Genel Hijyen Spray


Ecopower genel hijyen spray; etkin bileşimiyle temizlik hoş koku ve hijyen tek bir üründe buluştu. Her yüzeye uygun hijyenik temizleme maddesidir.

Ecopower Halı şampuanı (elde)

Ecopower Halı şampuanı (elde)


Halılarınız için tasarlanmış yağ sökücü formülü ile ecopower halı Şampuanı'nın güçlü esansı kullanımdan sonra halılarınızda hoş bir koku bırakır..

 kiri,lekeyi ahşaba zarar vermeden, derinlemesine temizler

Ecopower Ahşap Temizleme


Tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve bakımı için ecopower ahşap temizleyici özel olarak formüle edilmiştir.kiri,lekeyi ahşaba zarar vermeden, derinlemesine temizler,yüzeyde etkin temizlik ve parlaklık sağlar.

Mutfaktaki tüm silinebilir yüzeylerde kullanılan güçlü bir temizleyicidir

Ecopower Mutfak Temizleyici


Mutfaktaki tüm silinebilir yüzeylerde kullanılan güçlü bir temizleyicidir. Özel formülü sayesinde inatçı yağ ve kirleri kolaylıkla yok eder. mutfak gereçlerine zarar vermez.

Hassas çamaşırlar Için Temizleyici

Hassas çamaşırlar Için Temizleyici


Şeker pancarı, palmiye yağı ve hindiba kökü özü içeren, çamaşırlarınızı temizlemek için geliştirilmiş makina ve elde yıkama kullanımına uygun likit temizleyicidir.

Bitkisel Ecosoft Çamaşır Temizleyici

Bitkisel Ecosoft Çamaşır Temizleyici


Özenli, doğal temizlik! Çamaşırlarınızı temizlemek için geliştirilmiş makine kullanımına uygun likit temizleyicidir. ecosoft çamaşır temizleyici çamaşırlarınızı tertemiz yaparken doğayı, cildinizi ve çamaşırlarınıza özen gösterir. ultra konsantredir.