PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Bitkisel Ecocare Duş Jeli

Bitkisel Ecocare Duş Jeli


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Duş Jeli
Ürün Kodu: 6071

Güne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu aloe vera’nın gücünü hissetmek için ecocore duş jeli özel olarak geliştirildi. Özel formülü ile cildinizi temizlerken bir yandan da yumuşamasını sağlar.


Özel formülü ile cildinizi temizlerken bir yandan da yumuşamasını sağlar.

Hayatla ferah temas : güne keyifli bir başlangıç yapmak ve gün boyu aloe vera’nın gücünü hissetmek için ecocare duş jeli özel olarak geliştirildi. Özel formülü ile cildinizi temizlerken bir yandan da yenilenmesini ve yumuşamasını sağlar. İçerdiği aloe vera özü ve vitaminlerle cildinize ferahlık vererek tazelendirir. Özellikle kuru ciltlerin ihtiyacına göre geliştirilmiştir. cildi derinlemesine temizler. yeniden yağlandırıcı özler ile cilt üerinde kalır, cildi yumuşak ve pürüzsüz kılar. cildinizin nem tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı olur. kullanım: yıkama süngerine bir miktar dökün ve köpürterek tüm vücudunuza uygulayın, ardından durulayın.


Bitkisel Bilgi: Aloe Vera Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kullanım: Yıkama süngerine bir miktar dökün ve köpürterek tüm vücudunuza uygulayın, ardından durulayın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön