PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

  Duş Jeli - Bal Ve Süt Proteini

Duş Jeli - Bal Ve Süt Proteini


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Duş Jeli
Ürün Kodu: 6255

Cildinizin tadını yerine getiren ballı formül… Balın besleyici özelliği ve sütün yumuşaklığı sayesinde güne zinde bir görünümle başlamanızı sağlar.


Vücudunuzu nazikçe temizlerken nemlendirir.

Cildinizin tadını yerine getiren ballı formül… balın besleyici özelliği ve sütün yumuşaklığı sayesinde güne zinde bir görünümle başlamanızı sağlar. saf ve doğal yapısıyla cildinizi beslemeye yardımcı olur vücudunuzu nazikçe temizlerken nemlendirir. İçindeki vitaminler, mineraller, antioksidanlar, aminoasitler ve bal cildinize doğal bir bakım yapar. zengin protein içeren sütün arındırıcı özelliği, cildinizi pürüzsüzleştirir, nem tutma kapesitesini ve esnekliğini artırır. provitamin b5 cildinizi yeniler ve rahatlatır. e vitamini onarıcı etki yapar ve cildiniz dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. kullanım:yıkama süngerine bir miktar dökün ve köpürterek tüm vücudunuza uygulayın, ardından durulayın.


Bitkisel Bilgi: Balın Cilde Faydaları

Kullanım:yıkama süngerine bir miktar dökün ve köpürterek tüm vücudunuza uygulayın, ardından durulayın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön