PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

 Ecopower Hijyenik Banyo-wc Temizleyici

Ecopower Hijyenik Banyo-wc Temizleyici


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Banyo/Wc Temizleyici
Ürün Kodu: 6040

Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği evinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi.


Ecolinn doğal temizlik serisi

Ecolinn doğal temizlik serisi, yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile biodegradable mucizesidir. İçeriği evinizi temizlemek, sizi ve doğayı korumak için zenginleştirildi. ağır kimyasal içerikli ürünler sadece toprağı ve su kaynaklarını değil, soluduğumuz havayı da tehdit ediyor. Çevreyi ve insan sağlığını tehdit eden ürünler yerine, ev temizliği konusunda çevreye duyarlı biyoçözünür ürünler tercih etmeliyiz. doğada yüksek çözünürlüğe sahip ecolinn temizlik ürünleri, çevre ye duyarlı tüketicilere hitap ediyor. Özel formülü sayesinde etkin bir temizlik saglamaya yardımcı olur.


Bitkisel Bilgi: Biodegradable(Toprakta çözünebilen) Ürünler Nedir ?

KULLANMA TALİMATI: Güçlü konsantre yapısı nedeniyle ölçülü kullanılması önerilir. Temizlenecek yüzeye göre 1/3 – 1/5 oranında sulandırılarak kullanılması tavsiye edilir. Kimyasal tepkime oluşacağından başka bir temizleyiciyle karıştırmayınız. Banyo Wc Uyarıları Sıcak yüzeylerde kullanmayınız. Elektrikli aletler, ahşap yüzeyler ve zarar görmüş yüzeylerde kullanmayınız. Mermer, cilalı yüzeyler, taş yüzeylerde kullanmayın. Princ, bakır ve altın kaplama gibi hassas yüzeylerde ürünü sulandırmadan direkt kullanmayın. Boyalı, muşamba ve alüminyum gibi uygun görünmeyen yüzeylerde test ederek kontrol ediniz.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

bitkisel Ecolinn Temizlik İlgili Ürünler


bitkisel Ecolinn Temizlik Ürünleri