PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Biorichi Bitkisel Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri

Biorichi Bitkisel Ürünlerİ İle Doğala Dönüş.

Biorichi Bitkisel Ürünlerİ İle Doğala Dönüş... Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı. İnsan, doğanın kendisine sunduğu zengin dünyayı artık her zamankinden daha yakından tanıyor.

Bitkilerin sayısız faydasını, geleneklerin ışığında, bilimin olanaklarıyla bir bir keşfediyor. Zararlı kimyasallarla kirlenmek yerine, doğal olanla arınmayı tercih ediyor. doğal içerikli sağlık ve bakım ürünleri, doğanın mucizelerini günlük yaşamınıza taşıyor.

Yüzlerce bitki özünden elde edilen karışımlar güzelliğin ve sağlığın sırlarını sunuyor. Hiçbir zararlı katkı maddesi içermeyen Bitkisel ürünler vücudunun değerini bilenlerin ilk tercihi!


Biorichi At Kestanesi Balsamı Kestanesi Balsamı

4060 Biorichi At Kestanesi Balsamı


Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur.Rosmarin,arnica ve at kestanesi ekstresi içerir. cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki mentolün sağladığı serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur.

Aynısafa Merhemi

4015 Biorichi Aynısafa Merhemi


Kuru ve çatlak ciltlerin en yakın dostu! İçeriğindeki aynısefa ekstresi sayesinde ellerde,kollarda ve bacaklarda yıpranmış cildin kozmetik olarak bakımını yapar ve cilde yumuşaklık kazandırır.kurumuş,çatlamış bölgeleri yumuşatarak sizi güzel bir cilde kavuşturur. dirsek, diz ve topukların sert derisinin yumuşamasına ve nemlenmesine yardımcı olur.

Çayağacı Merhemi

4053 Biorichi çayağacı Merhemi


Evinizdeki ilk yardım! avustralya'da yetişen çay ağacı yapraklarından elde edilen uçucu yağı,pekçok kozmetik ürününün bileşiminde bulunmaktadır. mükemmel bir cilde yardımcı olmaya yarayan bitkidir.Çay ağacı cildin doğal parlaklığına kavuşmasına ve daha yumuşak olmasına katkı sağlar.

Biorichi Calendula Balzam Krem

4022 Biorichi Calendula Balzam Krem


Cildinizin güzelliğini korur. aynı sefa özlü,el,yüz ve boyun bölgesine uygun doğal bakım kremi! aynı sefa çiçeğinin,yatıştırıcı,yumuşatıcı,yenileyici özelliklerini taşır.cildi besler ve nem oranını dengeler. cildi yumuşatır,esneklik verir ve temizler.Özellikle kuru ve pürüzlü ciltlerde etkili olmakla birlikte bütün cilt tiplerine uygundur.

4007 Biorichi Alaska Jel

4007 Biorichi Alaska Jel


İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir. cilde soğuk etkisi sayesiyle bakım yapar. sıcak yaz günlerinde yoğun aktivitelerden sonra cilde serinlik verir. göz açık yara ve mukoza bölgesine sürülmemesi gerekir.