PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Biorichi Bitkisel Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri


Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı

4039 Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı


110 bitkinin gücü! aloe vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, e vitamini, f vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir. cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. ter kokusunu önlemek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin. bitkisel yağ ile vücut bakımı ve masaj özellikle faydalıdır.

 Biorichi Gingko Kremi

4077 Biorichi Gingko Kremi


Cildi nemlendiren, koruyan bakım kremi. İçeriğinde gingko özü, levan, jujube özü ve e vitamini İçermektedir. kullanım:bioriche gingko krem sabah ve akşam temiz cilde uygulanır. dairesel hareketler ile yüz ve boyun bölgesine uygulanarak cilde yedirilir.

Biorichi At Kestanesi Balsamı Biorichi At Kestanesi Balzam

6748 Biorichi At Kestanesi Balzamı


Rosmarin,arnica ve at kestanesi ekstresi içerir. cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki mentolün sağladığı serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. her gün mesajla vücuda uyguladıgınızda rahatlatır. sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz ve kuru ciltleri nemlendirir.

Biorichi Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu

6749 Biorichi Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu


Günlük vücut bakımı için özel formüle edilen biorichi vücut losyonu; kuru cilt yapısına sahip olanlar için tam bir bakım sağlamaktadır. vücudun kaybettiği nemi kazandırır ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. kuruyan ve neme ihtiyaç duyan her cilt tipi için uygundur. İçeriğindeki organik shea yağı ve organik kayısı yağı sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi kısa sürede sağlar.

Biorichi Ozon Yağı

6733 Biorichi Ozon Yağı


Ozon yağı; organik zeytin yağının ozon gazı ile birleştirilmiş halidir. masaj yapılarak cilde uygulandığında cildi nemlendirir, bakım yaparak rahatlamaya yardımcı olur. kullanım:ozonlanmış zeytin yağı, tüm yüz ve vücuda masaj yapılarak uygulanır.

Biorichi Makyaj Temizleme Sütü

4268 Biorichi Makyaj Temizleme Sütü 150 (ml)


Üçü bir arada:temizleme,nemlendirme ve bakım! temizleme, nemlendirme ve bakım! yüz bölgesini günlük temizliği ve makyaj temizliğinde kullanılır. krem formülü ile aynı zamanda cildi nemlendirir. İçeriğinde biberiye, arnica, at kestanesi Özü ve olus yağı bulunur cildin doğal lipit yapısına uyumludur ve doğal nemini korur.