PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Avedien Organik Bitkisel Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri

Bitkisel Kişisel Bakım Ürünleri ( organic skincare )

Türkiye'nin ilk ve tek İtalya'dan sertifikalı Organik Kozmetik Üreticisi,ICEA Sertifikalı Organik Bakım Bitkisel Ürünleri Doğanın bize sunduğu harika bir seri ile kendinizi şımartmaya hazır mısınız?

Bu seri zengin içerikli doğal formülüyle, olumsuz yaşam koşullarının verdiği zararları cildimizden arındırmak:, cildi beslemek, bakım sağlamak, kısacası şımartmak için tasarlanmış harika bir bakım serisidir. Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz! Hiç bir zararlı kimyasal kullanılmadan hazırlanmış ICEA sertifikalı bu özel serinin ürünlerine bayılacak, çevren izdeki kişileri kendinize hayran bırakacaksınız:

Bitkisel Bilgi: ICEA (icea) Organik Sertifikası Nedir ?

Avedien Organik Koruyucu Onarıcı El Ve Tırnak Bakım Kremi

4916 Avedien Koruyucu Onarıcı El Ve Tırnak Bakım Kremi


Hem korur hem onarır. organik zeytinyağı ve organik greyfurt yağından oluşan etkin formülü ile ellerinizi ve tırnaklarınızı gün boyu besler, korur ve onarır. günlük el bakımı için idealdir. cildin yumuşaklığını uzun süre korur, hızlı ve kolay emilimi sayesinde ellerde yağlı, yapışkan bir his bırakmaz.

Bitkisel Avedien Organik Bebe Yağı

4923 Avedien Organik Bebe Yağı


Bebeginize sizin kadar özen gösterir. organik bitkisel yağların bileşimi ile hazırlanmış bebek cilt bakım yağı. %100 organik içerik. organik zeytinyağı, kayısı yağı ve vişne yağı sayesinde bebeginizin hassas cildini nemlendirir ve korur. kaşıntıyı, pişiği, konağı önlemeye ve tahriş olmuş cildi onarmaya yardımcı olur.

Avedien Organik Bebek Saç Ve Vücut şampuanı

4930 Avedien Bebe Saç Ve Vücut şampuanı


Doğuştan bakımlı saçlar. bebeğinizin hassas cildini ve saçını koruyan avedien bebe Şampuanı, bitkisel kökenli içeriği, organik mersin suyu ve organik portakal yağı katkısıyla ilk yıkamada etkisini hissettirip, bebeginizin şaçlarını ve cildini tahriş etmeden temizler, besler. saçlarının daha sağlıklı ve yumuşak olmasını sağlar.

Avedien Bitkisel Organik Bebek Losyonu

4947 Avedien Bebe Losyonu


Bebeğinizin tenine katkısız bakım. zengin içeriğiyle bebeğinizin cildini dış etkenlerden korur, kuruma ve çatlamaları önleyerek cilde yumuşaklık verir. bebeğinizin cildine tam bakım sağlar ve korur. organik zeytinyağı, kayısı yağı, portakal yağı ve vişne yağı sayesinde bebeğinizin cildini yağlandırmadan nemlendirir ve korur.

Bitkisel Organik Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağ

4954 Avedien Organik Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı


Sağlıklı tırnaklar için. zengin içeriğe sahip %100 organik yağlardan oluşmuş bakım yağı, tırnak ve tırnak çevresini besler, korur, canlandırır. İçinde bulunan organik zeytinyağı, susam yağı, kayısı yağı ve argan yağı sayesinde tırnakların sağlıklı gelişimine yardımcı olur.