PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Sole Kristali Alkalinn Ph Su Damlası

Alkalinn Ph Su Damlası


Marka: Sole
Kullanılabilirlik: Ph Damlası
Ürün Kodu: 7055

Alkalinn, Alkali pH damlalarinin sağliğa faydalari: Yasam boyu tükettigimiz gidalarin, vücudumuzun ihtiyaci olan enerjiye dönüsmesi "oksidasyon" ile olur.


84 değerli mineral içerir.

Ancak aldigimiz gidalari enerjiye dönüstüren bu oksidasyon süreci sonrasinda asidik atiklar ortaya çikar. Vücudumuz, bu atiklarin büyük bir bölümünü, idrar ve terleme yoluyla atar fakat tamamindan kurtulamaz.

Atılamayan asidik atiklar, zaman geçtikçe vücudumuzun bazi bölgelerinde birikmeye baslar. Örnegin; Kolesterol, yag asitleri, ürik asit, böbrek taslari, üre, sülfat ve fosfatlar bu birikimin sonucudur.

Sonuçta, vücudumuzda biriken bu atiklar, hem hizli yaslanmaya hem de yasliliga bagli pek çok dejenerif hastaligin baslamasina neden olur. Uzun süre genç kalmak ve hastaliklardan korunmak için, asidik atiklari nötralize ederek onlarin vücuttan atilmalarini saglamak gerekir. Bunun da en güvenli ve kolay yolu alkali su içmektir. Detaylı Bilgi İçin Alkali Suyun Faydaları


Önemli Bilgi: Yüksek Tansiyon Hastaları bir bardak suya 2 damla kullanması gerekmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ: Yemeklerden ve yatmadan 30 dk.önce 200 ml lik su içine 5 damla petra wellnes alkali su ilave edilerek içilmelidir.(içme suyuna ilave edilecektir ve suyun tadını degiştirmez) * Günde 8-10 bardak alkali su içerseniz kendinizi daha genç hissedersiniz. * Beslenmeniz çok asitli ise ve çiğ beslenemiyorsanız alkali su içmeyi çoğaltınız.*Alkali su damlaları herkesin kullanımına uygundur.

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Petra Sole Kristali Benzer Ürünler


Petra Sole Kristali Geri Dön