PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Derin temizlik,ferah ağızlar

Bitkisel Ecodent Ağız çalkalama Suyu


Marka: Ecolinn
Kullanılabilirlik: Bitkisel Ağız Çalkalama Suyu
Ürün Kodu: 6675

Derin temizlik,ferah ağızlar.


Ecodent ağız çalkalama suyu diş macunu kullanımı ağız bakımı için çok önemlidir

Derin temizlik,ferah ağızlar. neden ecodent ağız çalkalama suyu diş macunu kullanımı ağız bakımı için çok önemlidir. ancak diş fırçaları ağız içindeki her bölgeye ulaşamaz. Ecodent ağız çalkalama suyu,özellikle dişler fırçalandıktan sonra kullanıldığında ağız içindeki ulaşılması zor bölgelere de ulaşarak daha etkin bir temizlik sağlar.

Faydaları: Alkolsüz formülü sayesinde ağızda hijyenik temizlik sağlar . İçeriğindeki florür sayesinde diş çürüklerini ve dişteki sıcak soguk hassasiyetini engellemeye yardımcı olur. aktif hammaddesi sayesinde sıcak ve soğuk hassasiyetinin engellemesine yardımcı olur.


Bitkisel Bilgi: Ağız Çalkalama Suyunun Faydaları

Kullanımı: Dişlerinizi fırçaladıktan sonra 15-20 ml ecodent ağız çalkalama suyu ile ağzınızı çalkalayın. dikkat! İçilmez. Çocukların erişemeyeceği şekilde saklayın.

Bunları unutmayın !

• Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz..

NOT : Ürün siparişleriniz için 0543 881 06 25 numaralı telefonu arayabilirsinz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürün Talep Formu

Ürün talep için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0543 881 0625 arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYEMİZ OLUP ÜRÜNLERİ ÇOK UYGUN FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ ÜCRETSİZ ÜYE OL.

E-posta göndermek için * işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .

Bitkisel Ecolinn Kişisel Bakım İlgili Ürünler


Kişisel Bakım Ürünlerine Geri Dön