PETRA SATIŞ DANIŞMANI:SULTAN GÜNGÖR

Telefon: 0543 881 0625

Green Farma Vitamin ve Gıda Takviye Ürünleri

Gıda takviyesi nedir?

Diyet veya beslenme takviyeleri ismi de verilen gıda takviyelerinin ardında yatan fikir, yeterli miktarlarda tüketilmeyen besinlerin tedarik edilmesidir. Gıda takviyeleri, hap, tablet, kapsül, sıvı, vb. formunda sağlanan vitaminler, mineraller, aminoasitler, yağ asitleri ve diğer maddeler olabilir. Gıda takviyeleri, çeşitli dozlarda ve farklı kombinasyonlarda mevcuttur.

Takviye kullanımı Avrupa içerisinde değişkenlik gösterir. Örneğin, Almanya ve Danimarka'da (yetişkin nüfusun sırasıyla %43 ve %59'u) yaygınken, İrlanda ve İspanya'da (sırasıyla %23 ve %9) daha az kullanılır. Kadınlar, erkeklere kıyasla daha fazla takviye kullanır.

Bitkisel Bilgi: En gerekli gıda takviyeleri

Kore Kirmizi Ginseng -Tablet 3'lü Set

7016 Kore Kirmizi Ginseng -Tablet 3'lü Set


Sağlıklı ve enerjik yaşamın iksiri: Kore Kırmızı Ginseng Güney kore'nin kırmızı ginsenglerinden yapılmış bağışıklık sistemini korumaya ve güçlendirmeye yardımcı ek besin takviyesidir.

Kore Kırmızı Ginseng

7010 Kore Kırmızı Ginseng (Şurup) 10 Şişe


Kore Kırmızı Ginseng… Uzakdoğu'da 2000 yıldır şifa için kullanılan efsane bitki… Birçok farklı türü arasında en değerlisi; Kore Kırmızı Ginseng! Değerli çünkü içindeki ginsenoit maddesi sayesinde üstün bir hücre yapıcı. Değerli çünkü Güney Kore'de devlet denetiminde üretiliyor, gelişimini ancak 6 yılda tamamlıyor ve bu süreden önce kesinlikle toplanmıyor. Değerli çünkü insan sağlığının bir numaralı dostlarından biri!

Green Farma Tip ıı Kollagen

13148 Green Farma Tip ıı Kollagen 30 Tablet


Tip II kolajen eklem kıkırdağının temel yapıtaşını oluşturur. Kolajen tip Il’nin görevi kıkırdak dokusuna hem sağlamlığı hem de esnekliği sağlamaktır. Tip II kolajen eklemin içerisinde fibriller oluşturarak kıkırdağa sağlamlık ve esneklik sağlar.

Green Farma Glukozamin Kondroitin 60 Tablet

13155 Green Farma Glukozamin Kondroitin 60 Tablet


Glukozamin; Vücutta glukozdan sentez edilen eklemlerde yüksek konsantrasyonlarda bulunan bir maddedir. Kıkırdak oluşumu ve tamirinin devam ettirilmesinde önemli role sahiptir. Kondroitin sülfat; Kıkırdağın elastisisitesini sağlayan temel bir bileşenidir. Kondroitinin kıkırdak içerisine sıvı çektiği ve kıkırdak elastisitesini artırdığı bilinmektedir.

Green Farma Pasiflora & Valerian 30 Kapsül

13179 Green Farma Pasiflora & Valerian 30 Kapsül


Pasiflora; Çarkıfelek (Passifloraincarnata)'nın anayurdu tropikal Amerika olan geleneksel tıpta oldukça yaygın kullanımı olan bir bitkidir.